Меню сайту

До уваги бджолярів та сільгосптоваровиробників району.

Зображення: 
До уваги бджолярів та сільгосптоваровиробників району.

 З метою уникнення отруєння бджіл засобами захисту рослин, зокрема через порушення технології проведення обробок полів засобами захисту рослин та неповідомлення пасічників про проведення таких обробок, для фермерів та бджолярів в області запроваджено єдину платформу –                   

      Grand-Expert, на якій фіксуються всі заплановані обробки полів, а також відзначені місця розташування пасік.

        Зареєструвавшись на сайті www.grand.expert, бджолярі та фермери оповіщають про обробку поля. Інформація приходить на мобільний телефон бджоляра, який зазначив місцезнаходження своєї пасіки у відповідному районі, що збігається з місцем проведення агрохімічних обробок.

       Якщо відстань між пасікою та оброблюваним полем менше 10 км, як того вимагає законодавство, пасічнику протягом 1-2хв. приходить СМС-сповіщення.

          Таким чином, цей сервіс встановлює між бджолярами та агровиробниками відповідальні відносини, які засновані на відкритості та своєчасному попередженні.

Доступ до цієї програми безкоштовний та відкритий для всіх. На сайті також вказані поля, де передбачається цвітіння, що дає можливість бджолярам вибирати оптимальне місце для кочівлі пасіки з метою отримання більшого обсягу меду.

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровсьої районної у м. Херсоні ради