Меню сайту

Покіс триває другий тиждень

 Незважаючи на свята та тривалі вихідні дні, починаючи з 05 травня,  у Дніпровському районі розпочато покіс трави, яка в цьому році, завдяки дощовій і прохолодній весні, вродила як ніколи. Виконавчим комітетом Дніпровської районної у місті Херсоні ради вживаються планові організаційні заходи, спрямовані на покіс трави як у секторі багатоповерхової, так і приватної забудови. Керівництво районної у місті ради, виконавчий комітет  разом із головами ОСББ та органів самоорганізації населення – квартальних комітетів спрямували усі ресурси і можливості для здійснення покосу трави у зоні своїй відповідальності.

     Станом на 14.05.2021 зі 160 ОСББ (172 багатоповерхових будинків) міської частини району – повністю покошені прибудинкові території 101 ОСББ (107 буд.), тобто 62% від загальної кількості, не повністю завершений покіс прибудинкових територій  7 ОСББ (8 буд.) – 3,5%.

       З метою отримання оперативної інформації щодо об’ємів виконаних робіт з покосу трави у секторі багатоповерхової забудови, спеціалістами відділу з питань життєдіяльності району, інших відділів виконавчого комітету 13 травня здійснений вихід на закріплені території.    

       За рахунок районної цільової галузевої програми «Благоустрій, розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури Дніпровського району на 2021 рік» виконані роботи по покосу другої зеленої зони по Кіндійському шосе (близько 28,5 тис. м2) та продовжується покіс зеленої зони на селищі Склотара (близько 10,7 тис. м2) в межах від вул. 2 Промислова до  АТ «Херсонська ТЕЦ».

      З 15 травня за рахунок районного бюджету запланований покіс вул. Тихої вздовж нижньої частини парку імені Маргелова. На наступному тижні  розпочнуться роботи у секторі приватної забудови району.

 

 

 

  

 

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради