Меню сайту

До уваги суб’єктів господарювання району, діяльність яких пов’язана з виноградарством, садівництвом та хмелярством

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587  (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2021 р. №185) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», які використовуються для державної підтримки виробників плодів, ягід, винограду та  хмелю (далі – бюджетні кошти).

Бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку виробників плодів, ягід, винограду та хмелю з метою стимулювання збільшення площ насаджень, обсягів виробництва плодово-ягідної продукції, винограду та хмелю, нарощування потужностей з їх зберігання та переробки.

 Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства, визначені умови отримання бюджетних коштів на компенсацію витрат та перелік документів, які необхідно подати до комісії з прийняття рішень щодо компенсації витрат, створеної при Херсонській обласній державній адміністрації, у термін до 15 жовтня 2021 року.  

Детальніша інформація за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/587-2005-%D0%BF#Text

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради