Меню сайту

День Вишиванки

Зображення: 
День Вишиванки

Всесвітній день вишиванки – свято, мета якого - зберегти прадавні традиції українського одягу, нагадати історію народу, кожної української сім’ї.  

Для багатьох українців вишиванка має своє, особисте значення: це згадка про діда, що не повернувся з війни, бабусина весільна вишиванка, матусин оберіг на життєву щасливу дорогу… Сьогодні – це не просто одяг, а символ нашої нескореності, прагнення свободи, солідарності всього світу з Україною…

В цей день у Києві і Херсоні, Парижі і Оттаві, Нью- Йорку і Дубаї, Празі і Варшаві люди вітають один одного зі святом Вишиванки, бажаючи українцям і Україні стійкості і мужності у відстоюванні своєї незалежності і свободи. І сьогодні у великих і маленьких містах і селах України та по всьому світові відбувається безліч подій і Херсон разом із усіма святкує свято, що стало одним з улюблених у громаді. З часу започаткування цього Дня депутати, колектив виконавчого комітету, інших виконавчих органів Дніпровської районної  у місті   Херсоні  ради  беруть  участь у загальнонаціональному флешмобі – нехай і сьогодні цей святковий травневий день об'єднає всіх нас на добрі справи!. Чудового всім настрою та натхнення! З Днем вишиванки - 2021!

 

 

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради