Шановні херсонці!

Зображення: 
Шановні херсонці!

25 років тому відбулась подія, що назавжди увійшла в новітню історію України,  28 червня 1996 року - День прийняття Конституції України.

   Основний Закон суверенної держави втілив багатовікові прагнення українського народу до власної національної державності. Повага до Конституції, неухильне дотримання її норм мають стати запорукою подальшої розбудови в Україні цивілізованого громадянського суспільства.

      Докладати зусилля для утвердження в нашій країні, нашому рідному місті високих соціальних, економічних, гуманітарних стандартів – обов’язок кожного з нас. Святкуючи цю урочисту дату, давайте пам’ятати: справжній патріотизм, громадянська відповідальність починаються зі щоденної чесної праці, турботи про рідних і близьких, про місто, район і вулицю, де живеш, про свою малу Батьківщину і людей, що живуть на цій землі.

     Щиро бажаю всім, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави, щоб суспільний спокій і добробут кожної родини стали запорукою щасливого і заможного майбутнього наших дітей і онуків!

 

Голова Дніпровської районної         

у місті Херсоні ради                   Анатолій ТОЛОКНОВ