Меню сайту

Запроваджено новий вид соціальної допомоги багатодітним сім’ям

Зображення: 
Запроваджено новий вид соціальної допомоги багатодітним сім’ям

Прикладами сталості позиції держави щодо підтримки сімей з дітьми, підвищення грошового забезпечення батькам на утримання дітей, вдосконалення  порядку надання державної соціальної допомоги на дітей в останні роки можна назвати появу таких видів соціальної допомоги і послуг  як «Е-малятко» і «Муніципальна няня», які є прикладом реальної турботи і користуються високим попитом населення. Напередодні нового навчального року, з метою підтримки багатодітних сімей, Постановою   Кабінету Міністрів України  від 04.08.2021 № 803 запроваджено виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

           Виплата цього виду соціальної допомоги держави  виплачується  багатодітним  сім’ям, які станом на 1 серпня 2021року є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

           Одноразова  грошова  допомога   призначається на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6 –18 років (включно). Зазначена  допомога надається у розмірі 2000 гривень на кожну дитину. Її виплата проводиться за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям з числа багатодітних сімей без звернення одержувачів.

        Станом на 10.09.2021 спеціалістами управління праці та соціального захисту  населення Дніпровської районної у місті Херсоні ради призначено та спрямовано на виплату зазначеної допомоги 112 багатодітним малозабезпеченим сімям  на 259 дітей.

Прес-служба виконавчого комвітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради