Меню сайту

Служба у справах дітей відвідала багатодітні родини з категорії СЖО

Зображення: 
Служба у справах дітей відвідала багатодітні родини з категорії СЖО

   На початку робочого тижня, 13 вересня, спеціалісти служби у справах дітей разом із представником патрульної поліції та фахівцем Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Херсонської міської ради здійснили позачерговий рейд з метою відвідування сімей соціальних категорій, до яких мобільна група не змогла потрапити під час попереднього рейду. Географія рейду: за адресами від мкрн. Воєнка до смт. Антонівка.

    Підставами для відвідування шести сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і в яких виховується 16 дітей 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2016, 2017, 2018, 2020 і 2021 років народження, стали відсутність реагування батьків на запрошення до служби у справах дітей після першого відвідування, повідомлення з навчальних закладів, звернення сусідів щодо неналежного виховання і утримання дітей батьками. На жаль, до однієї родини з чотирма малолітніми дітьми, в тому числі 2021 року народження , вдруге потрапити не вдалося – сусідка повідомила, що родина переїхала за невідомою адресою. Місце знаходження дітей встановлюється.

      За підсумками рейду складено акти обстеження умов проживання дітей, відбулися відверті розмови з дітьми і батьками, щодо однієї родини з 5-ю дітьми надано допомогу у постановці на облік як багатодітної родини в управлінні праці та соціального захисту населення, після чого їй буде призначена передбачена  законодавством підтримка держави багатодітним малозабезпеченим сім’ям – таких в районі 380.

 

 

 

 

Прес-служба виконавчкого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради