- Головна
- Депутатський корпус
- Публічна інформація
- Нормативно-правові акти
- Проекти нормативно-правових актів
- Адміністративні послуги
- Районні програми-2022
- Правила благоустрою території в м. Херсоні
- Вакансії
- прес-центр
- Графік прийому громадян
- Профспілка
- Контакти
- Запобігання та виявлення корупції
- COVID-19
Допомога для постраждалих від домашнього насильства
У 2017 році громадськими організаціями міста було ініційоване питання створення в Херсоні притулку для постраждалих від домашнього насильства та проведені громадські обговорення
Виконавчими органами Херсонської міської ради дане питання було підтримано.
Завдяки співпраці з Фондом ООН в галузі народонаселення Громадською організацією “Ліга соціально відповідальних жінок” :
- набрано персонал притулку та проведено його навчання: директор, 4 соціальних працівника, психолог та юрист
- закуплено необхідну для роботи персоналу техніку
- у лютому 2019 року організовано роботу секретного будинку для постраждалих від домашнього насильства на 10 місць – у винайманому житлі, доки не було закінчено ремонтні роботи.
- здійснено закупівлю необхідних товарів (столове та кухонне приладдя, постільну білизну), продуктів харчування та інших необхідних речей та послуг необхідних клієнтам притулку.
176 кв.м. - приміщення притулку загальною площею
12 місць - для одночасного перебування
3 кімнати - для проживання 4 осіб в кожній
Кухня, душова, туалет, зала для проведення тренінгів та відпочинку.
2 кабінети - соціальних працівників та психолога
Адміністративна частина відділена від житлової
Безпека - встановлено відео спостереження (окрім житлових приміщень), відеодомофон на вході, пожежна сигналізація, тривожна кнопка для цілодобової охорони, 3 (три) виходи з приміщення притулку. Вхід та всі приміщення пристосовані для перебування осіб на візках
За період з 15 лютого 2019 по 30 вересня 2020 охоплено послугами 81 особа з них 47 дітей
Надано послуг – 2160, з них:
• соціальних – 861,
• психологічних – 691, юридичних – 366,
• інших (переадресація до суду, поліції, медичних закладів) - 242.
Активно ведеться робота по залученню волонтерів до роботи з клієнтами: арт-терапія спільно з психологом, майстринями з хенд-мейду та художницями міста проводяться у приміщенні Денного центру. Соціальні працівники притулку проводять для клієнток майстер-класи з кулінарії. Також протягом року на волонтерських засадах двічі на тиждень проводилися групові заняття з хоум-йоги.
На базі Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді створено Денний центр з питань протидії домашньому насильству.
Громадською організацією “Ліга соціально відповідальних жінок” у 2020 році запроваджено роботу цілодобової гарячої лінії з питань домашнього насильства.
Більш детально про створення та функціонування Кризисного центру можна ознайомитись за посиланням https://miskrada.kherson.ua/socialna-sfera/domashne-nasylstvo/
Прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради






