Меню сайту

У Дніпровському районі відбувся завершальний у цьому році рейд з питань легалізації праці

Зображення: 
У Дніпровському районі відбувся завершальний у цьому році  рейд з питань легалізації праці

      Завершальний у цьому році рейд Дніпровської робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, незважаючи на погодні умови,  відбувся 23 грудня. Представники управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті ради, ГУ ДПС у Херсонській області, ГУ Держпраці у Херсонській області, Пенсійного фонду України, Херсонського міського центру зайнятості  обстежили 8 суб’єктів господарської діяльності. Однією фізичною особою - підприємцем не надано підтверджуючих документів щодо працевлаштування найманого працівника, через що робочою групою встановлено термін усунення порушень трудового законодавства.

         Під час рейду учасники робочої групи проводили інформаційно – роз’яснювальну роботу з керівниками та найманими працівниками щодо переваг офіційного працевлаштування та можливих штрафних санкцій у разі порушення трудового законодавства. 

        За результатами проведеного 17 грудня рейду робочої групи виявлені порушення усунено: два найманих працівника працевлаштовані згідно з повідомленням про прийняття на роботу за основним місцем роботи.  

Прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради