Меню сайту

Місцеве самоврядування в дії

Зображення: 
Місцеве самоврядування в дії

         Виконавчі органи Дніпровської районної у місті ради  не припиняють своєї діяльності у звичному тандемі з органами самоорганізації населення – квартальними комітетами, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, надавачами комунальних послуг. В штатному режимі працюють виконавчий комітет, управління праці та соціального захисту населення, служба у справах дітей, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг): здійснюються консультації та прийом мешканців району керівниками і профільними спеціалістами, опрацьовуються звернення та скарги громадян, надаються послуги соціальних робітників одиноким інвалідам та непрацюючим громадянам на дому тощо.

     На початку тижня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету райради: орган опіки та піклування прийняв рішення щодо встановлення статусу сиріт шести дітям, троє з яких втратили батьків через трагічні події першого дня окупації Херсона.

     За раніше відпрацьованим алгоритмом співпраці з активом секторів приватної та багатоповерхової забудови щодо роздачи гуманітарної допомоги з початку тижня роздано 7 тон йогуртової продукції Danon соціальним категоріям мешканців а також вихованцям Херсонського обласного Центру соціально-психологічної реабілітації та Херсонського обласного Будинку дитини (загалом 120 дітей).

    У секторі приватної забудови продовжується весняне прибирання: користуючись чудовою весняною погодою активісти кварталу № 13 (с. Склотара)  вийшли на прибирання території загального користування та догляд за зеленими насадженнями.

    Починаючи з 29 березня підрядні організації ХАКС та ФОП «Вельничер» повністю увійшли у графік вивозу твердих побутових відходів в районі, узгоджений виконавчим комітетом Дніпровської райради ще до початку російської військової агресії.

  

  

 

Прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради