Меню сайту

Можливості, які надає держава для пожвавлення ринку праці в Херсонській області На сьогодні на обліку Херсонської обласної служби зайняості перебувають 6,0 тисяч безробітних громадян. Але, безробітні безробітні особи це не лише ті, які зареєстровані

 Можливості, які надає держава 

для пожвавлення ринку праці в Херсонській області
 
 
  На сьогодні на обліку Херсонської обласної служби зайняnості перебувають 6,0 тисяч безробітних громадян. Але, безробітні безробітні особи це не лише ті, які зареєстровані в службі зайнятості, а й всі ті хто не має. на сьогодні, роботи. Тому, щоб змотивувати доросле населення до   активної праці, Херсонський обласний центр зайнятості пропонує разом із роботодавцями, незайнятим населенням втілювати в життя креативні проекти,  прийняті Урядом України для реалізації. 
Звертаємо увагу, що центри зайнятості готові надати не тільки інформаційно-консультаційну допомогу, але і практичну, як в частині становлення власного бізнесу, так і в його розвитку, що в силу повномасштабної воєнної агресії рф в нашій країні, не може бути реалізовано в повну силу і в повному обсязі.
Пропонуємо взяти участь у діючих урядових проектах, звернувшись до обласного центру зайнятості, отже:
- якщо ви особа з обмеженими можливостями, внутршньо переміщена особа, фізична особа-фізичний підприємець, юридична особа, то ви маєте право отримати реальну фінансову допомогу для себе, чи своїх працівників;
- якщо ви маєте, на сьогодні, бажання долучитися до проекту "Армія відновлення", ви можете взяти участь у суспільно-корисних роботах для відбудови Херсонщини.
Разом до Перемоги!
Відновимо Херсонщину разом!