Меню сайту

Привітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Зображення: 
Привітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

 Шановні мешканці Дніпровського району

та всієї Херсонської територіальної громади!

 

Щиро вітаємо Вас із Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний Прапор, – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

Сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося, адже це визначає авторитет нашої країни, авторитет державної символіки. Бажаємо всім нам бути гідними  наших земляків, які військовою звитягою, працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям сьогодні створюють славу і велич Державного прапора країни!

День проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання. Це свято кожного з нас – і тих, хто зміцнював суверенітет держави протягом останніх десятиліть, і молодих людей, ровесників Незалежності, які далі розвиватимуть Україну.

2022 рік став роком випробувань та значних втрат. Ворог вирішив відібрати у нас волю, суверенітет та території.

На жаль, цього року ми не зможемо святкувати День Незалежності як завжди, адже продовжується героїчна боротьба нашого народу із окупантами. Проте у російських загарбників нічого не вийде, бо ми, українці, завжди були волелюбними та незламними. І ми обов’язково переможемо!

Вітаємо усіх громадян України з Днем Незалежності та бажаємо безтурботного і мирного життя в улюбленій країні. Нехай Україна більше ніколи не знатиме скрутних часів! Хай живе вільний народ! Слава Україні!

 

З повагою

Колектив  виконавчого комітету

Дніпровської районної у м.Херсоні ради