Меню сайту

Привітання голови районної ради з річницею звільнення міста Херсона від російської окупації

Зображення: 
Привітання голови районної ради з річницею звільнення міста Херсона від російської окупації

  Дорогі херсонці - колеги, соратники і соратниці,

волонтери і громадські активісти,

всі, хто гордий тим, що херсонець,чиєму серцю болить Херсон!

 

Під грохіт ворожої арти і звуки тривожних сирен прийшла до нас перша річниця визволення Херсону від російських окупантів. В цей день, згадуючи  трагічні події початку вторгнення росіян, коли мозок відмовлявся вірити і хотілося скоріше прокинутись від страшного мороку, я розумію,  що ні жахи неволі, ні кров, ні смерть, ні відчай не згасили в нас віри в те, що Херсон - ЗАВЖДИ УКРАЇНА! Саме ця віра була і є рушійною силою нашого спротиву російським окупантам, нашої єдності і нашої спільної праці задля збереження  рідного міста, херсонської громади!

В цей день мій земний уклін і вдячність воїнам України - знайомим і незнайомим хлопцям і дівчатам - визволителям Херсону, шана і довічна пам’ять тим, хто віддав життя за нашу волю!

Вітаю ВСІХ з першою річницею звільнення рідного міста від російської окупації і дякую всім серцем за вашу відданість, ваше розуміння і підтримку, вашу невтомну працю попри небезпеку, особисті трагедії і життєві негаразди! В нас немає часу на поразку , тримаймося і тримаємо наш Херсон, бережемо себе і близьких, допомагаємо один одному, бо нам з вами піднімати Місто - Герой з руїн !

Всім - ЖИТИ!  Віримо в 3CУ!

 

 

Голова Дніпровської районної

у місті Херсоні ради                                      Владислав Кондратов