Меню сайту

Створення Ради підприємців при Дніпровському РВ УМВС в Херсонській області

01.03.2012 у виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради відбулась зустріч голови районної ради Анатолія Толокнова та начальника Дніпровського РВ ХМУ УМВС України в Херсонській області підполковника Валентина Гладкого з активом підприємців Дніпровського району. На зустрічі були присутні керівники ринків, розташованих на території Дніпровського району, підприємств торгівлі, ресторанного та готельного господарства.

         Темою зустрічі і головним питанням обговорення учасниками зустрічі стало вироблення шляхів співпраці та взаємодії  органів міліції з підприємцями в Дніпровському районі задля покращення захищеності представників бізнесу. З метою забезпечення представництва інтересів підприємців в правоохоронних органах було утворено Раду підприємців при Дніпровському РВ ХМУ УМВС України в Херсонській області. До складу дорадчого колегіального новоутворення увійшли 13 підприємців, головою обрано заступника директора МПП «РіКо» Леоніда Ковальчука. Представляти інтереси підприємців Дніпровського району в раді підприємців  при УМВС України в херсонській області делегували  приватного підприємця, депутата Херсонської міської ради Оксану Матусевич.

         Співпраця між органом місцевого самоврядування, правоохоронними органами та підприємцями - це надійна запорука посилення охорони громадського порядку, створення безпечних умов для відпочинку та життя мешканців Дніпровського району і усього міста, боротьби із злочинністю.