Меню сайту

Легалізація оплати праці в Дніпровському районі

       Рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради № 341 від 24.06.2011 затверджено склад робочої групи Дніпровського району м. Херсона з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, повноти сплати внесків до соціальних фондів, до складу якої входять депутати міської ради, посадові особи виконавчих органів міської та районної у місті рад, представники податкової інспекції, комунальної міліції, служби боротьби з економічною злочинністю, державної інспекції праці, Пенсійного фонду України, міського центру зайнятості, санітарно - епідеміологічної станції, УМНС та інш..

      Станом на 16.03.2012  робочою групою з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, повноти сплати внесків до соціальних фондів проведено 16 рейдів, обстежено 126 суб’єктів господарювання. На момент обстеження виявлено порушення трудового законодавства на 44 підприємствах району – не укладено трудові договори з 65 працівниками.  З 44 керівниками проведені роз’яснювальні бесіди та встановлені строки усунення порушень. За результатами проведеної роботи укладено та зареєстровано  трудові договори з 13 працівниками; надані підтверджуючі документи щодо офіційного працевлаштування на 29 працівників.  Відповідно до чинного законодавства встановлюється 7 календарних днів для укладання та реєстрації в міському центрі зайнятості трудового договору між фізичною особою підприємцем та найманим працівником.

      За останній тиждень проведено 2 рейди, обстежено 15 суб’єктів господарювання, виявлено 7 неоформлених працівників у 5 підприємців: ФОП Эвшин С.А. (кафе «Стопка»), ФОП Овчарук Н.П. (бутік “Сигарети”), ФОП Дроздова І.М. (тренажерний зал), ТОВ “Фаворит – інвест” (платежі “Он лайн”), ПП Кім В.В. (магазин “Продукти”).