Меню сайту

Двомісячник з благоустрою у Дніпровському районі розпочато

Зображення: 
Двомісячник з благоустрою у Дніпровському районі розпочато

22 березня 2012 року в Дніпровському районі м. Херсона офіційно розпочався двомісячник з благоустрою. Минулого року дніпровці спільними зусиллями посадовців органу місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення – квартальних комітетів, трудових колективів підприємств, установ та організацій, учнівських та студентських колективів наводили лад на території району, очищували парки, сквери та вулиці від сміття, листя.

З оголошенням початку цьогорічного двомісячника, на заклик розпочати прибирання відгукнулись працівники підприємств торгівлі, деякі, навіть, не чекали «дзвінка» з профільного відділу виконкому, а самостійно почали наводити лад, адже турбуються, щоб відвідувачам було приємно заходити до торгівельного закладу. Одні з перших на передовій з благоустрою району – трудові колективи комунального закладу «Міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського», Дитячої обласної лікарні, ПАТ «Херсонська ТЕЦ», НАК «Нафтогаз України» ВАТ по газопостачанню та газифікації «Херсонгаз», ДКП «Херсонелектротранс», ТОВ фірма «Сніжинка», ТОВ «Данон Дніпро», ВАТ «Київ-Дніпровське», підприємства, розташовані вздовж Бериславського шосе.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює вдячність всім, хто розпочав двомісячник з благоустрою разом із нами, за порозуміння і підтримку ініціатив районної влади.

Запрошуємо усіх мешканців Дніпровського району долучитися до  участі у двомісячнику, навести лад біля свого подвір’я, під’їзду  або просто цінувати працю інших і не смітити!