Меню сайту

День депутата Дніпровського району!

Зображення: 
День депутата Дніпровського району!

21 вересня 2012 року депутати Дніпровської районної у м. Херсоні ради, в рамках проведення Дня депутата, завітали до Школи гуманітарної праці Херсонської обласної ради. Колектив школи разом із керівником, депутатом Херсонської обласної ради Артемом Кияновським, радо зустрічали гостей.

Депутатам провели цікаву екскурсію школою, показали зручні навчальні аудиторії, ресторан, де учні мають можливість отримати повноцінне харчування, а ще комп’ютерні та лінгафонні кабінети. Особливо присутніх вразила бібліотека з новими цікавими виданнями, великий сучасний книжковий фонд. Господарями був презентований відео-ролик про навчально-виховну роботу Школи, а під час презентації пригощали чаєм та кавою. Враховуючи, що серед депутатів Дніпровського району багато директорів шкіл - це була гарна можливість ознайомитись з досвідом роботи колег.

 Після екскурсії Школою, гостей запросили до аудиторії, де на них чекала навчально-практична частина Дня депутата. Артем Кияновський поділився досвідом депутатської роботи в Дніпровському районі та розповів багато цікавого про сучасні реалії суспільно-політичного життя та духовно-морального виховання молоді.

 З основними положеннями реформи сфери охорони здоров’я присутніх ознайомив начальник обласного управління охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктор Клименко. Головна ідея, яку Віктор Миколайович прагнув донести до депутатів – це те, що медицина має бути аполітичною, головною метою якої є надання гарантованої якісної медичної допомоги кожній людині, яка по неї звернулася. Також ним було звернуто увагу на особливості бюджетного фінансування, надання медичної допомоги, впровадження сучасних технологій в медицину за новою реформою.

З короткою інформацією щодо ходу реалізації в районі цільової субвенції з міського бюджету на ремонт доріг та освітлення у секторі приватної забудови  виступив голова районної у місті ради Анатолій Толокнов.

Депутати дякували за виступи, за теплий прийом та висловлювали побажання, щоб такі заходи відбувались частіше. У наш час, коли віртуальне життя все більше набуває переваг, такі зустрічі є надзвичайно корисними і важливими. На цьому офіційна частина Дня депутата Дніпровської районної у місті ради завершилась і депутати продовжили спілкування, милуючись краєвидами міста під час прогулянки на катері по Дніпру.