- Головна
- Депутатський корпус
- Публічна інформація
- Нормативно-правові акти
- Проекти нормативно-правових актів
- Адміністративні послуги
- Районні програми-2022
- Правила благоустрою території в м. Херсоні
- Вакансії
- прес-центр
- Графік прийому громадян
- Профспілка
- Контакти
- Запобігання та виявлення корупції
- COVID-19
Податківці та представники бізнесу зустрілися за „круглим столом”
Про особливості подання до податкової звітів щодо використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в електронному вигляді дізналися сьогодні представники бізнесу Херсону, які займаються торгівлею та громадським харчуванням. Захід відбувся у форматі „круглого столу” в приміщенні податкової інспекції Херсона.
Зустріч розпочав в.о. начальника податкової інспекції Ігор Кузьмін. Він наголосив, що вже сьогодні податкова служба скоротила до мінімуму фактичні перевірки бізнесу. Із запровадженням нової технології підстав для них буде ще менше. Щоб не створювати ажіотажу в останні дні та без поспіху перейти на нову форму звітування, власникам касових апаратів необхідно вже зараз звертатись до центрів сервісного обслуговування або виробників касової техніки, для модернізації касових апаратів чи придбання нової техніки. Адже з 1 липня 2013 року наступає відповідальність за недотримання нових норм законодавства.
Учасники обговорили й питання офіційного працевлаштування та оплати праці населення. Ігор Клим – начальник управління економічного розвитку міської ради розповів, що податок на доходи фізичних осіб займає 82% в загальних надходженнях міського кошику. Тож, лише за рахунок легалізації тіньової зайнятості, бюджет може додатково отримати за рік півсотні мільйона гривень. Ігор Клим наголосив на неприпустимості використання робочої сили з порушенням трудового законодавства.
Присутні торкнулися й питання звітування зі збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства. Проведений податківцями аналіз наданих розрахунків із зазначеного збору свідчить про значне зниження у деяких оптовиків обсягів реалізації алкогольних напоїв й сплати до бюджету цього збору. І це при тому, що торік мінімальні ціни на алкогольні напої зростали двічі. Тож, важливо пам’ятати, що за приховування виручки або навмисне ухилення від сплати податків передбачені значні суми штрафів.
На завершення зустрічі Ігор Кузьмін підкреслив, що податкова служба завжди йде назустріч платникам податків, з розумінням ставиться до проблем кожного та сподівається на взаєморозуміння і плідну співпрацю.
ДПІ у м. Херсоні





