Меню сайту

Ні! Зарплаті в "конвертах"!

Зображення: 
Ні! Зарплаті в "конвертах"!

З метою посилення соціального захисту працівників, які отримують заробітну плату в “конвертах”, та збільшення надходження коштів до бюджету міста, робочою групою з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, повноти сплати внесків до соціальних фондів Дніпровського району м. Херсона, до складу якої входять депутати міської ради, посадові особи виконавчих органів міської та районної у місті рад, представники податкової інспекції, комунальної міліції, служби боротьби з економічною злочинністю, державної інспекції праці, Пенсійного фонду України, міського центру зайнятості, санітарно- епідеміологічної станції, УМНС та інш., проведено 33 рейд, під час яких обстежено 858 суб’єктів господарювання. На момент обстеження виявлено порушення трудового законодавства у 124 суб’єктів підприємницької діяльності – не укладено трудові договори з 241 працівниками.  04 жовтня, спільно із засобами масової інформації, проведено повторне обстеження підприємств ФОП Босакевич С.І. (перукарня “Світлана”) та ФОП Явкіна Л.М. (магазин “Адітон”), власниками яких не вирішено  завдання групи щодо офіційного працевлаштування трьох працівників.

      У робочих нарадах, які регулярно проводяться головою районної у місті ради з питань нарахування заробітної плати менше мінімального розміру, взяли участь та надали пояснення 68 керівників і власників підприємств. За рішенням  тимчасової комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат  направлено подання до прокуратури Дніпровського району для вжиття заходів до керівників, які не взяли зобов’язання щодо переведення працівників на роботу з повним навантаженням з відповідною оплатою праці згідно з чинним законодавством.

      За результатами діяльності робочої групи з 143 працівниками укладені трудові договори та оформлено їх офіційне працевлаштування. Станом на 01 жовтня 2011 року за рахунок легалізації оплати праці 520 особам донараховано фонд оплати праці  у розмірі 342,6 тис.грн., до фонду державного страхування України донараховано 129,2 тис.грн страхових внесків. В цілому зросли надходження до Пенсійного фонду України та податки на доходи фізичних осіб.