Меню сайту

В Дніпровському районі визначили кращих з кращих!

Зображення: 
В Дніпровському районі визначили кращих з кращих!

Традиційно до Дня міста у Дніпровському районі проводять конкурси -огляди на «Краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та «Кращий орган самоорганізації населення – квартальний комітет». Кількість охочих вибороти почесне звання з кожним роком зростає і конкурсній комісії дедалі важче визначити переможців. Головними критеріями, за якими визначали кращих у цьому році: благоустрій, робота з мешканцями, сприяння роботі органу місцевого самоврядування. Питання благоустрою наразі одне з найважливіших для районної влади, тому керівництво виконавчого комітету прагнуло звернути особливу увагу на тих людей, які допомагають зробити Дніпровський район чистішим та більш комфортним.
На площі перед адміністративною будівлею Дніпровського райвиконкому зібрались представники органів самоорганізації населення – квартальних комітетів, голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, мешканці району, посадовці, мешканці району. На свято завітав депутат Херсонської обласної ради Артем Кияновський, який побажав переможцям, кращим з кращих у Дніпровському районі, і надалі не втрачати активної життєвої позиції, завжди проявляти ініціативність, а ще у всьому співпрацювати з районною радою.
Зі словами вдячності та вітання з Днем міста до присутніх звернувся заступник голови районної ради Владислав Кондратов. Він подякував представникам квартальних комітетів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків за підтримку ініціатив виконкому районної ради в сфері благоустрою, вирішенні проблем житлово-комунального господарства.
На свято завітала в.о. міського голови, секретар міської ради Зоя Яківна Бережна, яка у своєму привітанні учасникам районного свята відзначила Дніпровський район як самий благоустроєний и зелений. У вітальному слові вона подякувала всіх учасників конкурсу: «Ви всі разом робите наше місто привабливим, більш охайним, на мою думку в конкурсі перемогли всі, хто доклав зусиль щоб зробити красиво біля свого будинку. Ваші старання – є взірцем для інших».
Переможців нагороджували урочисто, під супровід оркестру духових інструментів дитячої музичної школи №3, з квітами та подарунками, побажаннями подальшої плідної роботи. Переможцями оглядів-конкурсів на звання "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку району" та «Кращий орган самоорганізації населення – квартальний комітет» з врученням грамот голови районної у місті ради визначені:
• ОСББ "Тандем", Бериславське шосе, 12, голова правління Лейко Олена Дмитрівна;
• ОСББ "Енергетик", вул. Перекопська, 197 А, голова правління Орлов Анатолій Григорович;
• ОСББ "Сонячний", вул. Чорноморська, 30, голова правління Теременко Валентина Олексіївна;
• Орган самоорганізації населення – квартальний комітет №19, голова Гащенко Лариса Іванівна;
• Орган самоорганізації населення – квартальний комітет № 11, голова Лі Надія Іванівна;
• Орган самоорганізації населення – квартальний комітет №22, голова Попова Людмила Петрівна.
За активну участь в проведенні районних оглядів - конкурсів до Дня міста оголошено подяки голови районної ради:
• ОСББ "Маяк", вул. Перекопська, 161, голова правління Печенов Юрій Олександрович;
• ОСББ "Самоцвіт", вул. 40 років Жовтня, 161 А, голова правління Гусєва Валентина Василівна;
• Орган самоорганізації населення – квартальний комітет № 13, голова Пасько Віра Вікторівна;
• Орган самоорганізації населення – квартальний комітет №6, голова Ставицький Григорій Сергійович.
Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради щиро вітає з перемогою кращих представників органів самоорганізації населення – квартальних комітетів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків! Бажаємо процвітання, добробуту і всього найкращого та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!
Більше фотографій на офіційній сторінці в мережі Facebook