Меню сайту

У Дніпровському районі впроваджують нові форми роботи з «важкими» підлітками

Зображення: 
У Дніпровському районі впроваджують нові форми роботи з «важкими» підлітками

14 листопада 2013 року в приміщенні Дніпровської районної у місті Херсоні ради відбувся тренінг для дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, неповнолітніх та осіб молодіжного віку, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку Дніпровської, Суворовської, Комсомольської КВІ на тему: "Медіація. Способи вирішення конфліктів", організований та проведений головою Херсонської обласної молодіжної громадської організації "Страйкбольний клуб "Корсар" Андрієм Рибалко. У заході взяла участь головний спеціаліст служби у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради Наталія Костик та психолог Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Організатори тренінгу мали на меті: вивчити принципи медіації (неупередженість, конфіденційність, добровільність); надати учасникам необхідні знання щодо способів вирішення конфліктних ситуацій, знаходження загальних інтересів; підготувати до самостійного проведення медіацій. З дітьми були проведені практичні заняття. Знання, отримані під час тренінгу, стануть в нагоді в життєвих ситуаціях.

За інформацією начальника 
Дніпровського МВ КВІ УДПтСУ
в Херсонській області
О.М.Гарькава

Довідка: Медіація - технологія, об'єктом якої є конфлікт як проблема. Медіація передбачає розв'язання конфліктної ситуації за принципом «виграш - виграш», тобто основною ідеєю медіації є врахування інтересів та потреб кожної конфліктуючої сторони. Реалізації цієї ідеї здійснюється за певними правилами і принципами. Результатом процедури медіації є згода та примирення. Коли сторони досягають примирення, вони починають розуміти, приймати та цінити почуття інших людей, що має пряме відношення до каяття та прощення.