Меню сайту

День визволення України!

Зображення: 
День визволення України!

28 жовтня 2011 року відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Цей день було засновано згідно з Указом Президента України "Про День визволення України від фашистських загарбників" від 20 жовтня 2009 року.

В Дніпровському районі з нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України.

Біля пам'ятного каменя, на честь визволення України від фашистських загарбників, зібрались представники громадськості, керівництво Дніпровського району, депутати Дніпровської районної у м. Херсоні ради, бійці охоронної фірми "Лідер".

Всіх присутніх привітав голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради Анатолій Толокнов: "Від імені громади Дніпровського району щиро дякую тим, хто віддав життя під час визволення України. Багатьох вже немає серед живих, але ми пам'ятаємо їх подвиг". Слова вдячності лунали від Леоніда Вечьорікова, диретора охоронної фірми "Лідер", заступника голови квартального комітета №7, а також від Олени Адамівни Іванової, голови районної ради ветеранів, яка подякувала усім, хто надає допомогу та підтримує діяльність ветеранської організації Дніпровського району. Хвилиною мовчання вшанували присутні усіх, хто загинув, захищаючи Херсонщину та Україну. А квіти покладені до меморіалу стали символом вдячності за життя та мирне небо.