Меню сайту

Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці

 Державною службою України з питань праці відповідно до медіа плану та з використанням візуальних матеріалів в період з 01 грудня до 31 грудня 2023 року проводиться інформаційна кампанія «Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці», метою якої є закликати роботодавців та працівників до створення безпечного, законного та продуктивного робочого середовища через офіційне працевлаштування.

З матеріалами інформаційної кампанії Держпраці ви маєте змогу ознайомитись натиснувши на  це повідомлення.

Обережно - миші!

Зображення: 

 ПАМ'ЯТКА

«Виявлення, облік та заходи регулювання чисельності мишоподібних гризунів на посівах сільськогосподарських культур»

Мишоподібні гризуни – збірна назва дрібних шкідливих гризунів родини хом’яків (Cricetidae) і мишей (Muridae). Найпоширеніші та найнебезпечніші в посівах — полівки (звичайна і гуртова). Також зустрічаються курганчикова та польова миша. Шкодочинність полівок дуже висока. На окремих полях за неправильного або несвоєчасного регулювання чисельності гризунів втрати зерна озимої пшениці можуть досягати 35–40 %. Харчуючись рослинами пшениці, полівки утворюють на посівах «плішини».

СТОП НАСИЛЬСТВУ!

Зображення: 

 Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

ПАМ'ЯТАЄМО.ЄДНАЄМОСЯ.ПЕРЕМОЖЕМО

 Традиційно, кожної четвертої суботи листопада вшановуємо жертв Голодомору 1932-33 років. Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада.

Заряджені гідністю і жагою до свободи

 День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України No872/2014 від 13.11.2014 року.

Привітання голови районної ради з річницею звільнення міста Херсона від російської окупації

Зображення: 

  Дорогі херсонці - колеги, соратники і соратниці,

волонтери і громадські активісти,

всі, хто гордий тим, що херсонець,чиєму серцю болить Херсон!

 

ПРОДУКТОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ВПО

Шановні внутрішньо переміщені особи зареєстровані в Дніпровському районі м.Херсона, інформуємо вас про надання продуктового набору  від WFP та партнерів, для отримання якої вам необхідно заповнити форму за посиланням нижче. Дані форми будуть направлені на перевірку та опрацювання після чого вас буде запрошено до пункту вида чі гумінатарної допомоги.

Форма для заповнення

До уваги мешканців міста!

  Громадська організація «Асоціація саперів  України»  інформує, що в рамках міжнародного проєкту була розроблена нова навчальна платформа з метою підвищення безпеки в Херсонській області як нагальна потреба дистанційного інформування місцевого населення, а також для підняття рівня поінформованості жителів всієї України щодо ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів і формування в них навичок безпечної поведінки.

Ти як?

  Згідно з дослідженнями, 70% українців зазначають, що відчувають стрес або сильну знервованість. При цьому лише 2% звертаються по психологічну допомогу. Цю разючу різницю має на меті подолати Всеукраїнська програма ментального здоров’я.

Запрошуємо представників міністерств, силових відомств, громадських організацій та ветеранів приєднатися до обговорення та обміну досвідом.

 Міністерство у справах ветеранів України запрошує уповноважених представників взяти участь у форумі #ЦифраЗахисникам, який відбудеться 12 жовтня 2023 року.

До уваги керівників ОСББ!

 Державна установа «Фонд енергоефективності» запрошує керівників ОСББ взяти участь в презентації Програми «Віднови дім» , яка відбудеться 09.10.2023 о 14.00 онлайн для отримання інформації щодо відновлення будинків на майбутнє та з питань отримання відповідної допомоги.

         Приєднатися до онлайн презентації можна за посиланням: http://meet.googl/com/uwa-ncnm-ydm

82-гі роковини початку масових розстрілів у Бабиному Яру

 29-30 вересня Україна разом з усім світом вшановує пам’ять десятків тисяч жертв, розстріляних нацистами у Бабиному Яру. Лише протягом 29–30 вересня 1941 року тут було знищено майже 34 тисячі чоловіків, жінок та дітей – лише через те, що вони були євреї. Страти тривали аж до звільнення міста в 1943 році, їх численними жертвами стали також українці, роми, люди інших національностей, які боролися проти окупантів чи просто підлягали знищенню.

Пам'ятка для операторів ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів

 До уваги операторів ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів (виробництво, зберігання, реалізація тощо) забов’язані  дотримуватися Законів України про харчові продукти, а саме «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», « Про інформацію для споживання щодо харчових продуктів»

Увага! Пам'ятка профілактики ботулізму !

 Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей. Збудники ботулізму широко поширені в природі. Вегетативні форми і спори виявляються в кишечнику різних домашніх і особливо диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи у зовнішнє середовище (ґрунт, мул озер і річок), спори довгостроково зберігаються і накопичуються. Практично всі харчові продукти, забруднені ґрунтом або вмістом кишечника тварин, птахів, риб можуть містити спори або вегетативні форми збудників ботулізму. Проте захворювання може виникнути тільки при вживанні тих, які зберігалися при анаеробних або близьких до анаеробних умовах без попередньої достатньої термічної обробки.