Меню сайту

Важлива інформація для ветеранів та членів їх сімей

 Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України активно займається питаннями підтримки ветеранів та членів їхніх сімей. Для забезпечення доступу до важливої інформації та підтримки, особливо у сфері юридичного захисту та кризової підтримкифондом  розроблено два аудіоролики: «Юридичні консультації» – тривалість 23 секунди; «Гаряча лінія кризової підтримки» – тривалість 25 секунд. 

Для ознайомлення з аудиороликами перейдіть за посиланням : https://drive.google.com/drive/folders/1FRhEIVDTJZbPV3RcI95MaxNJlxCWbW5E?usp=sharing
 

80-ті роковини депортації кримськотатарського народу

 18 травня – це 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострова радянським тоталітарним режимом. Цього дня, 1944 року розпочалася спецоперація військ НКВД зі звільнення Кримського півострова від корінного населення. Загалом за три дні з Криму вивезли понад 190 тисяч кримських татар. Також у 1944-му з півострова депортували понад 40 тисяч болгар, вірмен, греків, турків і ромів.

Актуальні поради населенню з питань енергозаощадження

Зображення: 

 В рамках діяльності проєкту Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки «Dovidka.Info» було створено 3 відеоролики з метою дати актуальні поради населенню України з питань енергозаощадження. Відеоролики знаходяться за посиланням - https://drive.google.com/drive/folders/1hKhfKKDrV2UMcAZGn54EF8pzFRZdwVi6.

День пам'яті жертв політичних репресій

 Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом. Дата встановлена Указом Президента від 21 травня 2007 року.Кількість жертв політичних репресій в Україні не піддається підрахунку. Деякі фахівці вважають, що за період від початку 20-х і до кінця 80-х років XX століття, за час правління більшовицько-комуністичного режиму, в Україні було заарештовано майже півтора мільйона осіб (із них понад 50% українці). Величезну кількість із них було розстріляно, всі інші пройшли тюрми, заслання, вислання (майже 3 мільйони українців), каторгу, табори, примусово побували в психіатричних закладах.

Небезпека азартних ігор

Зображення: 

 Метою державної політики у сфері організації та проведення азартних ігор є створення умов для зниження соціальних ризиків, пов’язаних з їх організацією та проведенням, а принципами такої політики є захист прав, законних інтересів, життя та здоров’я громадян, а також боротьба з ігровою залежністю (лудоманією).

ВИШИВАЄМО ПЕРЕМОГУ!

Зображення: 

 Колектив виконавчого комітету Дніпровської районної у м.Херсоні ради щиро вітає з Днем вишиванки, який сьогодні проходить під гаслом «Вишиваємо Перемогу»!

Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світові. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її  успішною. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все!

 

Розквітла вишиванка кольорами,

Орнаментами душу зігріва.

У цій сорочці все – і погляд мами,

І батькові наставницькі слова,

Комунікаційна рамка для висвітлення першої річниці програми єВідновлення

  

З нагоди першої річниці роботи Державної програми компенсацій за пошкоджене та знищене житло важливо показати результати, досвід учасників, відзначити прозорість моделі роботи, основаної на цифровому та підзвітному підході, нагадати про основних стейкхолдерів та партнерів програми, відзначити, що програма продовжить працювати й розвиватися. 

Захищай своїх

Зображення: 

 

Рух - це життя

Зображення: 

 З метою проведення широкої просвітницької кампанії з питань формування здорового способу життя пропонуємо вам ознайомитись з презентацією "Рух- це життя", підготвлену Херсонським районним відділом ДУ "Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" натиснувши на виділене посилання. 

9 травня – День Європи

Зображення: 

 Після завершення Другої світової війни європейські країни почали продумувати принципи полі-тичної співпраці та економічної кооперації. Зрештою 9 травня 1950 року французький міністр закордонних справ Роберт Шуман виступив з ініціативою налагодити в Європі спільну координа-цію та контроль за важкою промисловістю. Він запропонував розробити принципи спільної політики для досягнення солідарності в цій окремій галузі. Шляхом до реалізації плану Шумана мала стати Європейська спільнота вугілля та сталі. За задумом Шумана, Франція, Німеччина та інші європейські країни мали передати управління виробництвом вугілля та сталі єдиному органу.

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

Зображення: 

 Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю. 8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановуватиме кожного, хто боровся з нацизмом.

Увага! Заборона перебування громадян у прибрежній зоні водних об’єктів Херсонського району

Зображення: 

 Відповідно до розпорядження начальника Херсонської районної військової адміністрації  № 43 від 01 травня 2024 «Про заборону перебування громадян у прибережній зоні водних об’єктів   

запуск циклу програм для ветеранів та цивільних «Спектри»

 Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя.

 

Цикл програм запустив Український ветеранський фонд разом з Мілітарним.

Всесвітній день охорони праці

Зображення: 

 Щорічно, 28 квітня, відзначається Всесвітній день охорони праці. Міжнародна організація праці присвячує цей день актуальній темі. 

У 2024 році це – «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату».

Зміна погодних умов значно впливає на умови праці, збільшуючи професійні ризики для працівників. Тепловий стрес, забруднення повітря, УФ-випромінювання та інші екстремальні погодні явища стають частішими, підвищуючи ризик професійних захворювань та аварій.

Туберкульоз - небезпечне інфекційне захворювання

Зображення: 

 Туберкульоз – це інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерія туберкульозу, котре передається переважно повітряно-крапельним шляхом від хворої людини до здорової. Туберкульоз, у більшості випадків, уражає легені, але захворювання може ушкодити будь-який орган, наприклад: нирки, хребет, мозок, лімфатичні вузли, кишечник, шкірні покриви, статеві органи тощо.