Меню сайту

Інформація про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Виконавчим комітетом Дніпровської районної у м. Херсоні ради докладаються зусилля, спрямовані на зниження кількості адміністративних правопорушень в районі, підвищення ефективності роботи адміністративної комісії через забезпечення взаємодії з правоохоронними органами.
Систематичний аналіз, вимогливість щодо рівня   підготовки матеріалів, які надаються до розгляду на засіданнях адміністративної комісії,   наполегливість у питаннях дотримання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення стали підґрунтям для поступового зростання ефективності роботи адміністративної комісії.
Протягом 2019 року проведено 38 засідань адміністративної комісії, винесено постанови по 92 справах, в тому числі про накладення штрафів - 63, накладено штрафів на загальну суму 51102 грн. Дохідна частина загального фонду бюджету району у місті за 2019 рік в частині виконання адміністративних штрафів склала 32855,34 грн. при плані 25000 грн., тобто 131,4 % .
Про зростання ефективності роботи адміністративної комісії свідчить збільшення питомої ваги добровільно сплачених штрафів від 45,3% у 2014 році до 57,2% за підсумками роботи у 2019 році.