В Дніпровському районі постійно проводиться робота з благоустрою та упорядкування території. Перед травневими святами житлово-комунальні організації, посадові особи та трудові колективи долучились до акцій з благоустрою, щоб херсонці могли зустріти свята в чистому і гарному місті.
В передсвяткових акціях з благоустрою взяли участь 60 трудових колективів підприємств, установ та організацій району. Спільними зусиллями прибрано 7,8 га прибудинкових та прилеглих територій, 1,7 га паркових зон, побілено 390 дерев та 1579 м.п. бордюрів, упорядковано 2154 м клумб, газонів та квітників, висаджені квіти та кущі. Особливу увагу приділено приведенню в належний естетичний стан пам’ятних знаків Другої Світової Війни: впорядковано територію, висаджено квіти.