З метою забезпечення порядку, санітарного стану та благоустрою на території Дніпровського району постійно організовуються та проводяться системні заходи, направлені на очищення прилеглих та закріплених територій. Традиційно, з початком весни, у районі розпочато роботи, спрямовані на очищення територій від минулорічного листя, звалищ гілля, випадкового сміття та сміттєзвалищ. На виконання розпорядження голови районної ради від 10.03.2015 №26р «Про проведення двомісячнику з благоустрою та санітарного упорядкування району» станом на 31 березня в заходах двомісячнику взяли участь 1670 чоловік, 50 підприємств, установ та організацій різних форм власності. Силами громадськості району прибрано 11,8 га прилеглих та прибудинкових територій, ліквідовано шість звалищ (17 м3), проведено три «чистих четверги».